logo

Haft komputerowy

 

Odzież zdobiono w ten sposób już w starożytnych czasach - mowa oczywiście o HAFCIE. Najstarszy haft wykonano  blisko 2300 lat temu(źródło: wikipedia)  a sztuka ta do dziś zachwyca zarówno swoim pięknem jak i trwałością. Haftować można ręcznie, także przy pomocy krosienek, od połowy XVIII wieku przy użyciu tamborka, a od 1828 maszynowo. 

Projektowanie Haftów i Haft Komputerowy to moja zawodowa specjalność a właściwie bardziej pasja, bo dzięki niej wciąż z niezwykłą ciekawością i zaangażowaniem doskonalę swoje umiejętności w ich wykonywaniu.  Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu, wielu lat doświadczenia, odpowiedniej wiedzy z zakresu grafiki komputerowej i ciągłego rozwoju, w moim biurze powstają projekty i hafty komputerowe zarówno te realizowane dla klientów indywidualnych jak i firm.  Firmę iHaft prowadzę od 2012 r a inspiracją do jej powstania była potrzeba sprostania oczekiwaniom rynku - profesjonalnie, kompleksowo, szybko i na czas w atrakcyjnej cenie.

iHaft  oferuje kolorowe hafty komputerowe na niemal wszystkich rodzajach tkanin, wykrojach i wyrobach gotowych, haftowane aplikacje, naszywki, emblematy i logo dla klientów indywidualnych oraz firm.
64-800 Chodzież
ul. Żeromskiego 7a

605 333 991
604 179 294