O nas

Witamy Cię na naszej stronie internetowej. Od 2012 roku prowadzimy dwie firmy, które ściśle ze sobą współpracują. Czy biznes można łączyć z przyjaźnią? A można, można. Justyna czyli ja ... albo ona – firma PERFECTA zajmuje się stroną handlową i prowadzi sprzedaż tekstyliów domowych i Iwona czyli ona ... albo ja – firma iHAFT jest mistrzynią NIEzwykłych haftów. Ona pomaga mi, albo ja pomagam jej i w taki sposób tworzymy NIEzwykłe formy ze wszystkiego, co jest w zasięgu naszych rąk.

Dla nas pakowanie jest SZTUKĄ dlatego wciąż szukamy inspiracji. Sprzedaż bawełnianych ręczników, pościeli, miękkich kołder, delikatnych kocy czy narzut, miłych dla ciała szlafroków jest tylko częścią tego, co oferujemy. Z pasją nadajemy nową formę zwykłym rzeczom tak, by stały się choć na chwilkę czymś NIEzwykłym, zabawnym, wesołym a potem znów … praktycznym. Zapraszamy Cię do naszego wirtualnego salonu.

Haft komputerowy w mistrzowskim wykonaniu Iwony wygląda imponująco, jest trwały, doskonały. Pasja, doświadczenie i profesjonalizm są bazą wysokiej jakości, która dla nas jest celem, dlatego uparcie dążymy w tym właśnie kierunku. Przekonaj się sam/a. Nie zapominamy o atmosferze, nie tej w powietrzu ale tu u nas, z nami o takiej naturalnie milej, pachnącej bawełną ;) ...lubimy gdy Klient do nas wraca, a potem znowu wraca.
64-800 Chodzież
ul. Żeromskiego 7a

605 333 991
604 179 294